Narzędzia ułatwiające organizację spotkania

Wspólne redagowanie

Pad to współpracujący edytor tekstu na bieżąco. Współpracownicy mogą pisać jednocześnie.

Praktyczny do pracy nad propozycjami do omówienia podczas zgromadzeń.

Rozpocznij pisanie

Umawianie spotkań

Zaplanuj termin spotkania lub po prostu podejmuj decyzje za pomocą tego narzędzia do głosowania online.

Rozpocznij quiz

Zarządzanie projektami online

Współpracuj, zarządzaj projektami zespołu i organizuj się dzięki temu narzędziu do zarządzania projektami online. Idealny do kierowania zespołem i jego grupami działań.

Zacznij się organizować

Wiadomości i komunikacja

Telegram to bezpieczna, hostowana w cloudzie aplikacja do obsługi wiadomości natychmiastowych. Darmowy, wolny i open source, na licencji GPLv3, dostępny na urządzeniach mobilnych i komputerach PC. Pozwala grupom akcji na pozostniu w kontakcie.

Stwórz miejsce na zgromadzenie

Wizjokonferencja

Jitsi to bezpłatna, wieloplatformowa aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, głosu przez IP i wideokonferencji. Idealna jako alternatywa dla spotkania fizycznego.

Rozpocznij wideokonferencję

Praktyczne arkusze do zgromadzeń:

(Uwaga: Niektóre zespoły stosują metodę pokazu, która jest udostępniana do konsultacji podczas każdego spotkania. Prezentacja może zawierać „Przewodnik do Globalnej Organizacji Demokratycznej” oraz wszystkie praktyczne arkusze przedstawione poniżej)

Składniki - Wspólne zarządzanie

należy wyjaśnić różne elementy przydatne do funkcjonowania we wspólnym zarządzaniu,

Składniki

6 Czapek Bono

Metoda 6 Czapek to metoda rozwiązywania problemów poprzez promowanie krytycznego myślenia w celu uniknięcia cenzury nowych, niepokojących lub nietypowych pomysłów.
Les 6 chapeaux de Bono

Wybory bez kandydatów

Praktyka wyborów bez kandydatury jest propozycją do nowej wizji, a nawet wyjścia poza paradygmaty utrwalone, a czasem nawet ignorowane, takie jak poszukiwanie „najlepszego” z „najlepszych”